ROZKŁADY JAZDY
Linie regionalne PKS Starogard Gdański:
Linie do - i z Gdańska:
Linia 400 - POBIERZ Starogard Gd./ ul.Pelplińska - Kłodawa - Gdańsk
Linia 401 - POBIERZ Starogard Gd. - Skarszewy - Kłodawa - GdańskLinia 402 - POBIERZ Owidz - Starogard Gd./ ul.Pelplińska - Straszyn - Gdańsk
Linia 430S - POBIERZ Starogard Gd./ ul.Pelplińska - Trąbki Wlk. - Pruszcz Gd. - Gdańsk
Linia 443 - POBIERZ Gdańsk - Kłodawa - Starogard Gd. - Skórcz
Linia 445 - POBIERZ Gdańsk - Straszyn/Kłodawa - Starogard Gd. - Lubichowo/Ocypel
Linia 447 - POBIERZ Gdańsk - Kłodawa - Starogard Gd. - Zblewo - Czarna Woda
Pozostałe linie:
Linia 403 - POBIERZ Starogard Gd. - Owidz - Wielki Bukowiec - Skórcz - Barłożno/Smętowo
Linia 404 - POBIERZ Starogard Gd. - Owidz - Skórcz - Osiek/Kasparus/Smętowo
Linia 405 - POBIERZ Lubichowo - Owidz
Linia 406 - POBIERZ Owidz - Osieczna
Linia 407 - POBIERZ Owidz/Starogard Gd. D.A. - Czarna Woda - Osieczna
Linia 409A/409B - POBIERZ Starogard Gd. - Bączek/Zblewo/Sucumin - Starogard Gd.
Linia 410 - POBIERZ Starogard Gd. - Zblewo - Pinczyn - Starogard Gd.
Linia 411 - POBIERZ Owidz/Starogard Gd. - Skarszewy - Stara Kiszewa
Linia 412 - POBIERZ Starogard Gd. - Skarszewy - GodziszewoLinia 413 - POBIERZ Starogard Gd. - Jabłowo - Dąbrówka - Owidz - Starogard Gd.
Linia 414 - POBIERZ Starogard Gd. - Bobowo
Linia 419 - POBIERZ Starogard Gd. - Kleszczewo Kościerskie - Owidz
Linia 420 - POBIERZ Starogard Gd. - Smętowo Graniczne - Nowe
Linia 445 - POBIERZ Starogard Gd. - Lubichowo - Ocypel
Linia 446 - POBIERZ Starogard Gd. - Lubichowo - Osowo Leśne
Linia 455 POBIERZ Starogard Gd. - Kościerzyna
Linie obsługujące gminę Starogard Gdański:
Linia 101 - POBIERZ Starogard Gd. D.A. - Owidz - Klonówka - Brzeźno Wielkie
Linia 103 - POBIERZ Starogard Gd. D.A. - Kokoszkowy - Krąg Termetal
Linia 103K - POBIERZ Starogard Gd. D.A. - Kokoszkowy - Linowiec - Krąg (Objazd przez Bączek i Semlin)
Linia 105 - POBIERZ Starogard Gd. D.A. -Rywałd -Szpęgawsk
Linia 106 - POBIERZ Starogard -Rywałd -Brzeźno Wlk. -Klonówka -Owidz -Starogard
Linia 107 - POBIERZ Starogard Gd. D.A. - Rokocin - Koteże - Rokocin -Sumin
Linia 108 - POBIERZ Starogard Gd. - Koteże - Rokocin - Stary Las - Rokocin -Sumin
Linia 109 - POBIERZ Starogard Gd. - Rywałd - Zduny -Szpęgawsk
Linia 110 - POBIERZ Rywałd - Klonówka - Kolincz -Starogard Gd.
Linia 111 - POBIERZ Starogard Gd. - Janowo - Owidz
Linia 112 - POBIERZ Barchnowy - Owidz -Jabłowo
Linia 113 - POBIERZ Jabłowo - Bobowo -Dąbrówka
Linia 114 - POBIERZ Starogard Gd. - Kokoszkowy - Janin -Godziszewo